Předvánoční meditační koncert tibetských zpívajících mís a metrového gongu

Již obyvatelé Nepálu před 5000 lety věděli, že zvuky dokážou ovlivnit lidské vnímání, zklidnit mysl a navodit meditační stav. Právě v této době začaly vznikat prvky muzikoterapie, které se později přenesly do celého světa. Nepál je dodnes považován za jednu z kolébek muzikoterapie díky hojně využívaným tibetským mísám, zvonkům i zvonkohrám.

Vánoce se pomalu blíží a pro některé z nás to může být velmi hektické až stresující. Proto předvánoční období úplně vybízí k zastavení se a dočerpání tolik potřebné energie. A my jsme pro vás připravili Koncert tibetských zpívajících mís, neboli relaxačně meditační zvukovou seanci. Je určena všem, kteří si chtějí zvuk těchto prastarých nástrojů vychutnat do hloubky. Orchestr tibetských mís bude svým zvukem majestátně doplňovat metrový Gong.

Tóny tibetských zpívajících mís dokážou naší moderním životem přetíženou mysl rychle a příjemně zklidnit, čímž se mysl uvolní, odpočine si a umožní i zbytku těla se zregenerovat. Ať už meditujete pravidelně nebo slovo meditace slyšíte poprvé, může pro vás být setkání se zvukem tibetských mís a gongem v mnoha ohledech velice přínosné a hluboce transformativní.

Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek s Františkem Horváthem!

Kdy: Pátek 1.12.2023 od 18:00 – 19:30

Cena: 450 Kč (nelze čerpat z kreditu)

PODMÍNKY REZERVACE:

Rezervujte si své místo na www.mbjoga.cz přes rezervační systém nebo na info@mbjoga.cz. Kapacita je omezená. V případě storna se uhrazená částka nevrací, výměna za jinou osobu je možná. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami.

„Posvátný zvuk je příčinou všeho projeveného. Ten, kdo zná tajemství zvuku, zná tajemství celého Vesmíru.“ Hazrat Inayat Khan (súfijský mystik)“.