Kirtan & Mantry

Zapište si do svých diářů 13.2.2024! Je na čase se opět setkat na Kirtánku. Dovolte si zastavení se a přijďte si užít kouzlo přítomného okamžiku skrz mantrování. Už teď se těšíme, co společně opět vytvoříme.

I když se jóga v moderním světě dělí do mnoha stylů, jóga je jen jedna. Jóga je jednotou. A právě Kirtan je jednou z jógových praktik, jejiž pomocí lze najít nejen klid v mysli. Kirtan je zážitek.

Kirtan je společným zpíváním manter ve skupině lidí a je doprovázen hudebními nástroji, jako je kytara, bubínky a další. Text manter je zprvu předzpíván a je i vysvětlen význam mantry. Nezáleží tedy, zda mantry znáte či zda umíte sanskrt. Nemusíte být ani hudebně nijak nadaní. Kirtan nám napomáhá otevřít naše srdce, zvědomit se v přítomnosti, zklidnit mysl, uvolnit napětí, způsobené stresem, učí nás nechat pocitům a emocím volný průchod, projevit se ve své přirozené podstatě. Pomáhá nám vyjádřit se. Zpěv i poslech manter má pozitivní vliv na naše fyzické i jemněhmotné tělo.

Tato forma praxe má velkou hloubku a není nic lepšího než samotná zkušenost, která vám umožní udělat si o ní vlastní názor.

Vyzkoušíte ho i vy?

Na kytaru nás doprovodí Jaruška a Martin! Těšíme se moc!

Kdy: úterý 13.2.2024
Čas: 17:30 – 19:00
Vstupné: 0,-

Rezervace zde.