Dlouhá lekce jin jógy

V dnešní uspěchané době je tak důležité umět si najít čas na sebe, zastavit se, nadechnout se, odpočinout si, jen tak být a „dobít baterky“. Je to jedna z nejtěžších činností dnešní doby, kterou nám ale právě jóga může pomoci zvládnout.

Jaké by to bylo, udělat si čas jen sami pro sebe? Během dlouhé lekce jin jógy se ponoříme do okamžiku čisté přítomnosti a hluboké relaxace. Praxi si zpříjemníme a podpoříme přírodními esenciálními olejíčky.

Kdy: neděle 21.4.2024
Čas: 16:30 – 18:30
Cena: 340 Kč (lze čerpat z kreditu)

Lekcí vás provede Míša.

A co je vlastně jin jóga?
Na rozdíl od powerjógy či dalších dynamických forem jógy se jedná o klidný, pomalý styl jógy. Jednotlivé ásány se drží poměrně delší dobu (většinou od 3 min déle) v uvolněné poloze, abychom mohli zacílit na pojivové tkáně těla – šlachy, fascie a vazy. Praktikováním jin jógy se zvýší vaše pružnost a pohyblivost kloubů, sníží se hladina stresu ve vašem těle, zlepší se vaše výdrž a zvýší se váš celkový pocit pohody. Pomůže přeladit se z vnějšího světa do nitra, spojit se se srdcem, s přítomným okamžikem a napojit se na proud vnitřní samoléčebné energie. Používání esenciálních olejů dokáže tyto prožitky ještě zintenzivnit. Jin jóga nás učí věci přijímat a nechat plynout. Je to skvělý doplněk k dynamickým druhům jógy, vhodné pro všechny.

Podmínky rezervace:
Počet míst je omezen! Rezervujte si své místo včas přes rezervační systém, který najdete na www.mbjoga.cz.