Žena v harmonii – Seminář hormonální jógové terapie 11.-12.5.2019

Milé ženy, máme radost, že k nám do studia přijala pozvání Pavla Rožumberská, která nás zasvětí do Hormonální jógové terapie. Na tomto víkendovém semináři se naučíte nejen kompletní sestavu hormonální jógy, ale i nejúčinnější dechová cvičení a antistresové cviky. Dozvíte se o ženské cykličnosti, možnostech podpory hormonálního systému a mnoho pomocných informací a typů pro kvalitnější život v ženském těle.

Hormonální jógová terapie
Je přírodní léčba – sestava pozic, dechových cvičení, práce s energií, která byla vytvořena pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Autorkou terapie je celosvětově uznávaná lektorka jógy a brazilská psycholožka Dinah Rodrigues, které je nyní více jak 90 let a stále sama aktivně tuto sestavu cvičí a školí certifikované lektorky, které šíří tuto sestavu dále mezi ostatní ženy.
Hormonální jógová terpaie obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo zcela odstraňuje nepříjemné symptomy jako:

1) Nepravidelná či bolestivá menstrauce
2) Premenstrauční syndrom,cysty,myomy
3) Nemůžete otěhotnět
4) Symtomy spojené s menopauzou
5) Špatná kvalita vlasů, kůže, nehtů
6) Snížená funkce štítné žlázy

S tím vším vám může sestava hormonální jógy pomoci. Na tomto semináři se ji naučíte, a pak už stačí pravidelné cvičení v pohodlí domova.
Seminářem vás povede Pavla Rožumberská, certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie a ostatních forem jógy.

A o čem bude víkend Hormonální jógové terapie?
1. Hormonální jógová terapie
Naučíte se zde kompletní sestavu HJT, která obsahuje speciální cviky na reaktivaci orgánů, které produkují ženské hormony. Dostanete k ní tištěné materály, podle kterých pak budete ve cvičení pokračovat v pohodlí svého domova.

2. Dechová cvičení a antistresové cviky
Seznámíte se s nejúčinnějšími dechovými a antistresovými cviky, které vám mohou pomoci zklidnit svou mysl a zvědomit dech v obtížných životních situacích, nebo kdykoli bude potřeba.

3. Ženská cykličnost
Během víkendu se seznámíte s darem ženské cykličnosti, který nám přináší neuvěřitelné schopnosti a vhledy, zatímco ve vnímání dnešní společnosti ji bereme spíš na obtíž.

4. Čakry – Cesty mořem energie
Posílení a harmonizace čaker a jejich funkce jsou pro naše tělesné, duševní a spirituální zdraví velmi potřebné. Jejich aktivací také pomůžeme celému hormonálnímu systému.

5. Alternativní menstruační a antikoncepční pomůcky
Seznámíte se s alternativními pomůckami, které jsou v souladu s naším tělem, bez použití chemie. Takovými, které naše tělo skutečně chrání a ne mu ubližují.

6. Osobní rozvoj
Budeme podporovat naší přirozenou ženskou energii. Podělím se s vámi o můj vlastní příběh a poskytnu vám mnoho inspirace – odkazů, knih a filmů, jak na cestě spokojené a šťastné ženy v dnešní době pokračovat dál.

Kdy:
11.5. Sobota 10:30 – 17:30
12.5. Neděle 09:00 – 15:00
Cena early bird:
při platbě do 28.2.2019 . . . . 2.290,-
Plná cena: 2.590,-

PODMÍNKY REZERVACE:
Rezervujte si své místo na info@mbjoga.cz. Kapacita je omezená. V případě storna se uhrazená částka nevrací, výměna za jinou osobu je možná.
Rezervace je platná až po uhrazení celé částky: buď převodem na účet 670100-2215174867/6210 (jako VS uveďte 11052019 a do poznámky uveďte Vaše jméno a přijmení) nebo hotově ve studiu v době veřejných lekcí dle našeho rozvrhu.