Uzavřený kurz aštanga jógy s Míšou Pötschovou

Rádi bychom pro vás otevřeli nový uzavřený kurz aštangajógy! Tento kurz je určený všem, kdo mají zájem o hlubší vhled do principů pohybu. Zúčastnit se mohou zvídaví začátečníci i pokročilí praktikující.

Aštanga jóga je dynamický ucelený systém jógy, založený na pevně daném pořadí ásán, mezi kterými se plynule přechází v souladu s dechem. Lekce jsou zaměřeny na osvojení a rozvíjení první série aštanga vinyasa jógy.

Uzavřený kurz má velkou výhodu v tom, že všichni začínáme od začátku a každou lekci se můžeme posouvat dál, aniž by nás brzdil nově příchozí. V každé lekci hlouběji probereme každou ásanu tak, abyste při té další již sami hledali právě tu svou „správnou pozici“, ve které se budete cítit dobře. Již po několika prvních týdnech budeme mít možnost vidět a cítit vlastní progres a věřte, že to opravdu stojí za to.

Jóga rozvíjí a posiluje tělo, mysl, klid a harmonii nejen při cvičení, ale přenášíme si vše i do našeho běžného každodenního života. Při pravidelném praktikování a opakování stále stejných pozic je velice jednoduché osvojit si jak samotné ásany, tak i správné zapojení svalových skupin, správné dýchání a mohou se naplno projevit úžasné účinky jógy.

Kdy: středa 19:30 – 20:45

Termín: od 12.9. – 31.10. Celkem 8 lekcí. Délka jedné lekce je 75 min. Cena za kurz 960,- (120,-/lekce).

Podmíka otevření kurzu je minimálně 10 přihlášených. Pro více informací a přihlášky nás kontaktujte na info@mbjoga.cz. Uzavírka přihlášek je do 10.9.2018.

PLATBA A REZERVACE: Napište nám na e-mail info@mbjoga.cz, že byste se chtěli do kurzu přihlásit. My Vám obratem vystavíme fakturu. Svou účast potvrzujete zaplacením celého kurzovného, tj. 960,- na účet s VS dle vystavené faktury.

STORNO PODMÍNKY:
Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit, kurzovné se nevrací. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami.