Únorová YIN jóga 23.2.2020

Únor se pomalu chýlí ke konci, stále vládne element vody. Zaměříme se proto na naše ledviny a močový měchýř a podpoříme jejich funkci! Účinky jinové praxe budou umocněny přírodními esenciálními oleji, které nám pomohou jít v naší praxi hlouběji. Těší se na vás Míša.

Vydržet v nehybnosti je výzva pro celé tělo i mysl!

Kdy: neděle 23.2.2020 v čase 18:45 – 20:45

Cena: 250 Kč

A co je vlastně YIN jóga?

Na rozdíl od powerjógy či dalších dynamických forem jógy se jedná o klidný, pomalý styl jógy. Jednotlivé ásány se drží poměrně delší dobu (většinou od 3 min déle) v uvolněné poloze, abychom mohli zacílit na pojivové tkáně těla – šlachy, fascie a vazy. Praktikováním YIN jógy se zvýší vaše pružnost a pohyblivost kloubů, sníží se hladina stresu ve vašem těle, zlepší se vaše výdrž a zvýší se váš celkový pocit pohody. Pomůže přeladit se z vnějšího světa do nitra, spojit se se srdcem, s přítomným okamžikem a napojit se na proud vnitřní samoléčebné energie. Používání esenciálních olejů dokáže tyto prožitky ještě zintenzivnit. YIN jóga nás učí věci přijímat a nechat plynout. Je to skvělý doplněk k dynamickým druhům jógy, vhodné pro všechny.

Podmínky rezervace:
Počet míst je omezen! Rezervujte si své místo včas přes rezervační systém, který najdete na www.mbjoga.cz. Rezervace je platná až po uhrazení částky 250 Kč buď převodem na účet 670100-2215174867/6210 (jako VS uveďte 23022020 a do poznámky uveďte Vaše jméno a přijmení) nebo hotově ve studiu v době veřejných lekcí dle našeho rozvrhu. V případě storna se uhrazená částka nevrací, výměna za jinou osobu je možná.