Šamanské cestování – cesta do nitra 16.10.2020

Jak to udělat, abys měla krásné vztahy? Jak prožívat harmonii a radost v partnerství? Jak si přivábit ideálního muže pro Tebe? A především, jak se mít více ráda? Nebude potřeba řešit nic venku, tentokrát ne. Dnes se vydáš do svého nitra. Podíváš se, jak se má Tvoje vnitřní žena a vnitřní muž. Zapracuješ na jejich vztahu uvnitř. A pak se budeš jenom těšit, co se změní v realitě. Ráda Tě tím provedu.

Srdečně Tě zvu na velmi účinnou formu prožitkové meditace. Jedná se o šamanské cestování za zvuku rytmického bubnování. Ty budeš jen uvolněně ležet a pravidelný rytmus Tě dostane do nitra. Šamanská metoda je dostupná a snadná cesta, jak se podívat do jiných realit a přinést tak odpovědi a pomoc pro sebe i ve vztahové oblasti života.

Vibrace bubnu uzdravuje tělo, uvolňuje mysl, otevírá naše srdce a rozpouští strachy.
V přítomnosti oltáře, okuřovadel a za zvuku bubnování se dostaneme do přímého kontaktu s naším podvědomím, kde máme příležitost uvolnit tíživé a stagnující energie. Zároveň se dosytíme novou svěží energií a odejdeme v novém nastavení.

Pomocí šamanského cestování lze dosáhnout velmi rychle překvapivých výsledků.
Je to meditace velmi hravá a prožitková.

Kdy: pátek, 16.10.2020
Čas: 18:30 – 20:00
Cena: 250,-

A kdo je Petra Pavienská?

„Šamanské cestování a meditace vnímám jako jedny z nejúčinnějších forem pomoci v jakékoliv životní situaci.“ Petra si prošla v životě zásadními pády a především pak mnoha temnými noci duše, díky kterým našla příležitost vzdělávat se v různých přístupech, jak si pomoci.
Díky životním výzvám se učí a praktikuje metody, které fungují, aby bylo člověku lépe. A protože je svým zrozením učitelka a inspirátorka, tak je jejím posláním předávat svá poznání a bohatou praxi dál.
„Díky svým mnoha pádům, mořem času studia sebe samé a bohatou praxí jsem nalezla svoji vnitřní sílu a hodnotu. Dnes ji dokážu probouzet i v druhých.“
Petra na své cestě hledá dál, nachází a aplikuje nové i ověřené metody, jak zkvalitnit život svůj a životy svých klientů. Meditace k nim rozhodně patří.