S jógou na Sri Lanku – duben 2020

Sri Lanku jsme si naprosto zamilovali a proto se tam chystáme s jógou znovu! Poleťte s námi a zažijte tu tamější kouzelnou atmosféru na vlastní kůži!

Krásné počasí, vyhřátý Indický oceán, zpomalené životní tempo a široké úsměvy místních lidí vás přivítají na ostrově, který byl opakovaně označen jako destinace číslo 1. Nejvíc odstínů zelené najdete určitě právě na Srí Lance. Exotické ovoce všech barev, čerstvé ryby a skvělé místní pivo z tohoto místo dělají skvělou základnu pro vaši dovolenou. Budhistická Srí Lanka je ideálním místem pro jógovou dovolenou. Bydlet budete v živém městečku Hikkaduwa, v malém penzionu asi 300 metrů od oceánu. Penzion má vlastní krásnou zahradu, ve které stále něco kvete. Součástí areálu je i shala na praxi jógy, bazén a malá restaurace, kde je ráno po lekci jógy servírovaná snídaně.

Lekce jógy ráno a večer povede Míša Brodská. Během dovolené vyzkoušíte powerjógu, ale i jemnou restorativní jógu, yin jógu či meditace. Během dne pak můžete relaxovat u bazénu, nebo u oceánu jehož teplota vás příjemně překvapí. Když budete mít zájem, do penzionu za vámi přijde masérka, nebo můžete masáž využít v jednom z mnoha ayurvédských salónů. Stejně tak stihnete mezi lekcemi i krátké výlety do okolí – projížďka po řece, želví záchranná stanice, místním autobusem do města Galle, jehož jedna část patří do světového dědictví UNESCO. Zhruba 2 hodiny jízdy autem více na jih se můžete vydat za pozorováním plejtváků obrovských, největších a nejkrásnějších velryb.

Více informací najdete na webu CK Naboso Tours zde.