Říjnová YIN jóga 4.10.2020

Podzim pamalu klepe na dveře… příroda se barví a září různými tóny a někdy se zcela zahalí do mlhy. A stejně jako je rozmanitá podzimní paleta barev, tak stejně tak rozmanité mohou být i naše pocity v tento čas. V říjnu je nejvíce oslaben náš žaludek, který funguje jako zrcadlo naší psychiky…

Jaké by to bylo se na chvíli zastavit, udělat si čas jen sami na sebe a zrelaxovat celé tělo i mysl. Oddáte se i Vy kouzlu YINového plynutí?

KDY: neděle, 4.10.2020
ČAS: 18:30 – 20:30
CENA: 250 Kč

A co je vlastně YIN jóga?
Na rozdíl od powerjógy či dalších dynamických forem jógy se jedná o klidný, pomalý styl jógy. Jednotlivé ásány se drží poměrně delší dobu (většinou od 3 min déle) v uvolněné poloze, abychom mohli zacílit na pojivové tkáně těla – šlachy, fascie a vazy. Praktikováním YIN jógy se zvýší vaše pružnost a pohyblivost kloubů, sníží se hladina stresu ve vašem těle, zlepší se vaše výdrž a zvýší se váš celkový pocit pohody. Pomůže přeladit se z vnějšího světa do nitra, spojit se se srdcem, s přítomným okamžikem a napojit se na proud vnitřní samoléčebné energie. Používání esenciálních olejů dokáže tyto prožitky ještě zintenzivnit. YIN jóga nás učí věci přijímat a nechat plynout. Je to skvělý doplněk k dynamickým druhům jógy, vhodné pro všechny.

PODMÍNKY REZERVACE:
Počet míst je omezen! Rezervujte si své místo včas přes rezervační systém, který najdete na www.mbjoga.cz. Platbu můžete uhradit buď převodem na účet 670100-2215174867/6210 (jako VS uveďte 04102020 a do poznámky uveďte Vaše jméno a přijmení) nebo hotově ve studiu v době veřejných lekcí dle našeho rozvrhu. V případě storna se uhrazená částka nevrací, výměna za jinou osobu je možná.