Prožitkový workshop Hathajóga srdcem s Michalem Rauerem a rapé ceremonie

Srdečně vás zveme na prožitkový workshop Hathajóga srdcem s Michalem Rauerem a rapé ceremonii. Michal Rauer nám pomůže rozzářit naše srdce, rozproudit energii v těle a zklidnit mysl hathajógovou praxí, meditací, očistou vykuřovadly, energetizací prostřednictvím gongu a šamanského bubnu. Nenechte si ujít jedinečný celostní zážitek pro tělo i duši!

KDY: pátek, 2.10.2020
ČAS: 18:00 – 21:30
CENA: 650,-

A co říká Michal o sobě a své józe? Jóga není jenom o cvičení a správném dýchání, ale je to určitá životní cesta po které můžu jít celý život a vždy tam najdu něco nového. Po různých stylech jógy, které jsem v průběhu let cvičil „Power jóga, Hatha jóga, Vinyasa Flow jóga, Antigraviti jóga, Kundalini jóga, Ashtanga jóga“ jsem se rozhodl pro studium Hathajógy, která mě nejvíce oslovila. V současné době se mimo jógy věnuji i „Hlubinné abreaktivní psychoterapii“ a automatické kresbě. Prvotní myšlenka „spojovat a pomáhat lidem“ se naplnila, teprve skrze poznání sebe. Děkuji za všechny životní lekce, které mě naučily najít svou vnitřní sílu své vnitřní já, které se stále učí a zároveň děkuji, že mohu dělat práci, která má hluboký smysl, pomáhá lidem a zároveň baví a naplňuje.

Podmínky rezervace:
Počet míst je omezen! Rezervujte si své místo včas na info@mbjoga.cz. Rezervace je závazná až po uhrazení celé částky buď převodem na účet 2501813092/2010 (jako VS uveďte 02102020 a do poznámky uveďte Vaše jméno a přijmení) nebo hotově ve studiu v době veřejných lekcí dle našeho rozvrhu. V případě storna se uhrazená částka nevrací, výměna za jinou osobu je možná.