PROŽITKOVÁ LEKCE ČAKRA SÁDHANA + CHAKRA SOUND MEDITATION S BARBOROU HU 5.5.2018

JIŽ OBSAZENO!!!

Čakra jóga vnímá člověka jako duši, zažívající lidskou zkušenost.

Vychází z toho, že vše je energie, v neustálé transformaci. Přichází s prizmatem, podle kterého vše disponuje specifickžmi formami energie – od tělesných systémů, přes myšlenky a emoce, vzorce sebepojetí i vztah ke světu. Mezi různými vrstvami našeho bytí (panča kóša), probíhá neustálá a čilá interakce.

Čakra jóga v pojetí Barbory Hu je specifickým přístupem, který propojuje tantrickou jógu s jinými poli sebezkušenosti, poznání a vědami o člověku.

Pojetí čaker je zde konceptuální. Čakry jsou vnímány jako energetické matrice, obsahující konkrétní podmíněnosti i potenciály, které zažíváme na úrovni těla, pohybů mysli a naší osobní i kolektivní orientaci v časoprostoru.

Dotýkají se svým vlivem tělesné stavby, fyziologie, různých rovin a kvalit vědomí, způsobu jakým zakoušíme sami sebe i vnější svět.

Workshop navazuje na podzimní workshop Čakra jóga: cesta od podmíněnosti k potenciálu, ale účast na tomto workshopu není v žádném případě podmínkou.

Čeká nás zkoumavá praxe ásan – pozic těla i vnitřních postojů, kárany a krije jako živé zkoumání vztahu mezi tělem myslí, dechem a tělem. Praxi zakončíme Osho Chakra Sound meditací.

Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti.

Kontraindikace: epilepsie, nádorová onemocnění v akutní fázi, psychické poruchy (hraniční porucha, schizofrenie, panická ataka), těhotenství a šestinedělí, o hypo/hypertenzi a jiných zdravotních komplikacích, které mohou být kontraindikativní, prosím informujte před workshopem lektorku.

KDY: 5.5.2018, sobota
ČAS: 13:30 – 15:30
CENA: 450,-
ZVÝHODNĚNÁ CENA: 1.000,- (při koupi balíčku obou workshopů s Barborou Hu 5.5.2018.)

Podmínky rezervace:

Rezervujte si své místo na info@mbjoga.cz. Kapacita je omezená. Rezervace je platná až po uhrazení celé částky: buď převodem na účet 670100-2215174867/6210 (jako VS uveďte 05052018 a do poznámky uveďte jméno a přijmení) nebo hotově ve studiu v době veřejných lekcí dle našeho rozvrhu. V případě storna se uhrazená částka nevrací, výměna za jinou osobu je možná.