Podzimní YINové plynutí 9.10.2020

Začínající podzim s sebou mnohdy může přinést únavu, smutek i lítost. Léto je nenávratně pryč, dny se krátí, listí na stromech se zabarvuje a pomalu začíná opadávat. Období podzimu nám napovídá, že je potřeba obrátit pozornost k sobě a shromažďovat energii. Proto jsme pro vás přichystali další dlouhou YIN jógu, kde se můžete zastavit, usebrat se do sebe, oddat se přítomnému okamžiku a zrelaxovat celé tělo i mysl.

KDY: pátek, 9.10.2020
ČAS: 18:00 – 20:00
CENA: 300 Kč

A co je vlastně YIN jóga?
Na rozdíl od powerjógy či dalších dynamických forem jógy se jedná o klidný, pomalý styl jógy. Jednotlivé ásány se drží poměrně delší dobu (většinou od 3 min déle) v uvolněné poloze, abychom mohli zacílit na pojivové tkáně těla – šlachy, fascie a vazy. Praktikováním YIN jógy se zvýší vaše pružnost a pohyblivost kloubů, sníží se hladina stresu ve vašem těle, zlepší se vaše výdrž a zvýší se váš celkový pocit pohody. Pomůže přeladit se z vnějšího světa do nitra, spojit se se srdcem, s přítomným okamžikem a napojit se na proud vnitřní samoléčebné energie. Používání esenciálních olejů dokáže tyto prožitky ještě zintenzivnit. YIN jóga nás učí věci přijímat a nechat plynout. Je to skvělý doplněk k dynamickým druhům jógy, vhodné pro všechny.

PODMÍNKY REZERVACE:
Počet míst je omezen! Rezervujte si své místo včas přes rezervační systém, který najdete na www.mbjoga.cz. Platbu můžete uhradit buď převodem na účet 670100-2215174867/6210 (jako VS uveďte 09102020 a do poznámky uveďte Vaše jméno a přijmení) nebo hotově ve studiu v době veřejných lekcí dle našeho rozvrhu. V případě storna se uhrazená částka nevrací, výměna za jinou osobu je možná.