Podzimní YIN jóga 22.9.2019

Období babího léta se pomalu loučí a společně se naladíme na dveřmi, který je už za dveřmi. Vnímáme chladná rána i večery, které postupně přejdou v chladno po celý den. Začíná ubývat denního světla a energie začíná slábnout. Je to období naplňování a dozrávání. Příroda se pomalu utišuje a stahuje do sebe, aby se připravila na nadcházející zimu. I my bychom v tomto období měli jít více do sebe, abychom si chránili svou energii, zdraví i duševní klid.

Přijďte se na chvíli zastavit, udělat si čas jen sami na sebe a zrelaxovat celé tělo i mysl. Oddejte se kouzlu YINového plynutí.

KDY: neděle, 22.9.2019
ČAS: 17:00 – 19:00
CENA: 250 Kč

A co je vlastně YIN jóga?
Na rozdíl od powerjógy či dalších dynamických forem jógy se jedná o klidný, pomalý styl jógy. Jednotlivé ásány se drží poměrně delší dobu (většinou od 3 min déle) v uvolněné poloze, abychom mohli zacílit na pojivové tkáně těla – šlachy, fascie a vazy. Praktikováním YIN jógy se zvýší vaše pružnost a pohyblivost kloubů, sníží se hladina stresu ve vašem těle, zlepší se vaše výdrž a zvýší se váš celkový pocit pohody. Pomůže přeladit se z vnějšího světa do nitra, spojit se se srdcem, s přítomným okamžikem a napojit se na proud vnitřní samoléčebné energie. Používání esenciálních olejů dokáže tyto prožitky ještě zintenzivnit. YIN jóga nás učí věci přijímat a nechat plynout. Je to skvělý doplněk k dynamickým druhům jógy, vhodné pro všechny.

PODMÍNKY REZERVACE:
Počet míst je omezen! Rezervujte si své místo včas přes rezervační systém, který najdete na www.mbjoga.cz. Rezervace je platná až po uhrazení částky 250 Kč buď převodem na účet 670100-2215174867/6210 (jako VS uveďte 22092019 a do poznámky uveďte Vaše jméno a přijmení)nebo hotově ve studiu v době veřejných lekcí dle našeho rozvrhu. V případě storna se uhrazená částka nevrací, výměna za jinou osobu je možná.