Podpoříte nás?

Naši milí,
jak jistě víte, naše vláda již potřetí uzavřela sportovní sektor. Přitom právě zdravý pohyb, sport, fitness… zkrátka zdravý životní styl je klíčem pro naši imunitu, naše fyzické i mentální zdraví. Proto se i naše studio připojuje k iniciativě KLIK ZA FAIR PLAY! Cílem je, aby sportoviště mohla zůstat přístupná natrvalo po vzoru Anglie, Polska, Švýcarska, Švédska, Finska a dalších zemí (na základě např. této studie: https://www.europeactive.eu/…/safeactive-study-%E2%80…)

A tímto prosíme i vás, zapojte se do výzvy. Podpořte tím nejen naše studio a celý sektor jógy, ale i fitness a sport pro radost.

☝️Pokud se rozhodnete k výzvě přidat, jděte na 👉 https://www.klikzafairplay.cz/ kde najdete více informací a formulář.

☝️Součástí výzvy není jen klik na klávesnici nebo myši, ale i klik sportovní, tedy v našem případě chaturanga. Vyfoťte se v ní a zveřejněte ji na instagramu s hastagem #klikzafairplay.cz a vyjádřete tak podporu.

V rámci podpory této iniciativy bude dnes naše studio otevřené od 18:00 do 20:00. Cvičit nebudeme, ale ráda vás uvidím a můžete si udělat chatturangu (KLIK).

Sdílejte prosím se všemi svými přáteli, jejichž život je spojený se sportem – a to jakýmkoliv. Je to na vás. DĚKUJEME za vaši podporu🙏

Každý KLIK a click se počítá!
Za celý tým studia MB Joga, vaše Michaela Brodska