Nová opatření

Milí, pro zajištění bezpečnosti vaší i všech, kteří se o vás starají, vás prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. Nezapomeňte, že se chystáte do prostor, kde může dojít ke zvýšené kumulaci osob na jednom místě. Pokud se necítíte dobře, na lekci nechoďte.
2. Jsou pro vás otevřené všechny prostory
3. Dezinfekce jsou rozmístěné v celém prostoru studia, chcete-li použít svou, mějte svou. Při vstupu do studia je třeba ruce dezinfikovat.
4. Cvičení probíhá bez roušek! Nicméně doporučujeme mít roušku nebo jinou ochrannou pomůcku s sebou a používat ji v místech jako je prostor na přezouvání, šatna, recepce prostě tam, kde se vyskytuje více lidí. Jako nejvhodnější variantu doporučujeme např. chirurgické ústenky, které se dají zakoupit v lékárnách
5. Noste si vlastní podložku (v případě potřeby i deku na závěrečnou relaxaci a případné vypodložení)
6. Nepoužívejte cvičební pomůcky (bloky, deky, bolstry, pásky), vyjma jin jóga za použití (vlastního) ručníku přes pomůcky
7. Z důvodu zmenšené kapacity najdete v sále na podlaze vyznačená místa na vaše podložky. Prosíme dodržujte toto rozložení podložek.
8. Při odchodu ze studia opět použijte dezinfekční prostředek na ruce.
9. Z důvodu zmenšené kapacity sálu vám doporučujeme dělat si rezervace přes rezervační systém na www.mbjoga.cz.
10. Prosíme, dodržujte pravidla rezervací a buďte ohleduplní ke všem, kteří lekci chtějí navštívit a čas na ni mají.

Pevně věříme, že přísná hygienická opatření společně zvládneme a že se u nás budete cítit bezpečně. V případě otázek nebo provozních nedostatků kontaktujte info@mbjoga.cz. Děkujeme za vzájemnou ohledupnost.

Přejeme vám příjemné cvičení a moc se na vás těšíme!
Tým MB Joga