Lektorky

Náš tým je plný lektorek s vášní pro jógu. Každá z nás do lekce vnáší kus sebe a tím dělá lekci jedinečnou. Vyzkoušejte si lekce s různými lektorkami a objevte přístup, který vyhovuje právě Vám.

Michaela Brodská: 

Jóga mi změnila život. Stala se pro mě životní cestou a nalezením sebe sama. Miluji jógu pro její hravost, kombinaci fyzické aktivity a relaxace. Díky ní se udržuji v kondici. Přináší mi radost, plno energie, svobodu, pohodu a uklidňuje mou mysl. Jóga je pro mě dar a mám radost, že mám možnost se o něj podělit s ostatními. Józe se věnuji již deset let.

Radka Houserová

Mojí životní energií se stala jóga a běh. Dříve jsem tyto dvě cesty nespojovala, ale potom co jsem začala jógu více praktikovat, jsem zjistila, jak se vzájemně prolínají. Díky józe poznávám své tělo, uvědomuji si svůj dech a postupně odbourávám svalové disbalance, zlepšuji flexibilitu těla a nacházím vnitřní rovnováhu.

Gabriela Struna

S jógou jsem se poprvé setkala  zhruba před 12 lety v Kanadě v krásném horském městečku Canmore. Tam  jsem se postavila na pomyslnou startovní čáru, tenkrát pro mě byla návštěva studia pouze fyzické cvičení a chvilkový relax na konci lekce, který jsem tak nějak protrpěla. Až mnohem později jsem si uvědomila, co za krásu a potenciál v sobě jóga skrývá.

Hana Jakoubová

Jóga je cestou k sobě, ke štěstí, radosti a spokojenosti. Mne jóga oslovila již před mnoha lety a díky józe jsem lépe porozuměla mému tělu, naučila se pracovat s myslí, dechem a také relaxovat. V józe je stále co objevovat a zdokonalovat, naučila jsem se lépe naslouchat, objevovat můj vnitřní prostor a hledat možnosti a cesty k otevření navyklých vzorců chování. Ze všech různých stylů jógy, které jsem v minulosti cvičila, se mi svým charakterem stala nejbližší hathajóga…

Ilona Čtvrtečková 

Na své první lekci powerjógy jsem se ocitla vlastně tak trochu omylem, ale už v prvních minutách jsem jí úplně propadla. Od té doby se jóga stala mým novým životní
m stylem, mojí inspirací. Dává mi sílu, klid, vyrovnanost a optimismus – jóga je moje cesta, jóga je můj život.

Lenka Kašparová

Do jógového světa jsem poprvé vstoupila v roce 2008. Jako bývalou tanečnici mě k józe přivedly namáhané kyčelní klouby a páteř. O nějaké ty roky později mi jóga dokázala pomoci srovnat svalové dysbalance v oblasti pánve a posílit svaly pánevního dna po dvou porodech. Jóga mne naplňuje radostí  harmonií.

Jana Mráková

Na józe miluji její různorodost a všestrannost, dokáže nás provázet každým dnem, ač si to většina z nás ani neuvědomuje. Její pohybová komplexnost udržuje naše těla v harmonii, ukazuje nám, kde máme rezervy a kde jsou naopak naše přednosti a to jak na podložce tak přeneseně i v našich životech. Když se člověk ponoří do dechu a pohybu dokáže ho to jak namotivovat a rozproudit, tak uvolnit a nechat věci přirozeně plynout.

Denisa Drbohlavová

Jóga pro mě není pouze činnost nebo cvičení. Jóga je mou součástí a životním stylem. Miluji to, jak je komplexní a dokáže mi pomoc v každodenním životě. Skrze jógu chci sdílet radost a pomáhat lidem na jejich cestě, ať už je jakákoliv. Na chvíli se zastavit a užívat si sílu přítomného okamžiku. Být šťastní tady a teď.

Petra Pavienská

Jsem průvodkyně a učitelka OSOBNÍHO ROZVOJE. Světlonoška na cestě do nitra, zpět sama k sobě. Letité zkušenosti, vytrvalá práce sama se sebou a hledání odpovědí měpřivedly k darům intuitivních vhledů, napojení a schopnostem léčit duši.

Martina Michalová  

Jógu dělám celý svůj život. Jako dítě jsem byla hyperaktivní a jóga mi pomohla se zklidnit. Když mi bylo 22 přestěhovala jsem se do Kanady a jako každá změna, i tato byla velmi těžká. Jóga mi pomohla najit klid, pohodu a komunitu….  Momentálně na mateřské dovolené.

Iva Jechová

Na józe se mi moc líbi to, že respektuje možnosti každého jednotlivce. Není to závod, je to cesta a my sjme jejím tvůrcem. Soupeřem i spoluhráčem jsme si na jógamatce jen my sami. Pro mě je je jóga spojení příjemného pohybu se zklidněním a relaxací. Na hodinách posílím svaly celého těla,protáhnu ztuhlá záda a krásně si vyčistím hlavu. Jako bonus se potkám se skvělými lidmi a to mě moc baví.