Lektorky

Náš tým je plný lektorek s vášní pro jógu. Každá z nás do lekce vnáší kus sebe a tím dělá lekci jedinečnou. Vyzkoušejte si lekce s různými lektorkami a objevte přístup, který vyhovuje právě Vám.

Michaela Brodská: 

Jóga mi změnila život. Stala se pro mě životní cestou a nalezením sebe sama. Miluji jógu pro její hravost, kombinaci fyzické aktivity a relaxace. Díky ní se udržuji v kondici. Přináší mi radost, plno energie, svobodu, pohodu a uklidňuje mou mysl. Jóga je pro mě dar a mám radost, že mám možnost se o něj podělit s ostatními. Józe se věnuji již deset let.

 

Martina Michalová
Jógu dělám celý svůj život. Jako dítě jsem byla hyperaktivní a jóga mi pomohla se zklidnit.
Když mi bylo 22 přestěhovala jsem se do Kanady a jako každá změna, i tato byla velmi těžká. Jóga mi pomohla najit klid, pohodu a komunitu. Potkala jsem zde svoji ucitelku – mentorku, Christinu Raskin, která mi svým jemným vedením, plným porozumění a neodsuzování změnila život.

Ze zdravotních důvodů má Martina na chvíli pauzu. Věříme, že jakmile jí to zdravotní stav dovolí, uvidíte se s ní opět na jógamatkách.

 

Lenka Kašparová

Do jógového světa jsem poprvé vstoupila v roce 2008. Jako bývalou tanečnici mě k józe přivedly namáhané kyčelní klouby a páteř. O nějaké ty roky později mi jóga dokázala pomoci srovnat svalové dysbalance v oblasti pánve a posílit svaly pánevního dna po dvou porodech. Jóga mne naplňuje radostí  harmonií.

Při pravidelném cvičení posílí tělo, přeučí vadné pohybové stereotypy. Jóga “dělá dobře” tělu, mysli i duši – proto ji cvičím a miluji.

 

Iva Jechová

Na józe se mi moc líbi to, že respektuje možnosti každého jednotlivce. Není to závod, je to cesta a my sjme jejím tvůrcem. Soupeřem i spoluhráčem jsme si na jógamatce jen my sami. Pro mě je je jóga spojení příjemného pohybu se zklidněním a relaxací. Na hodinách posílím svaly celého těla,protáhnu ztuhlá záda a krásně si
vyčistím hlavu. Jako bonus se potkám se skvělými lidmi a to mě moc baví.

Hana Jakoubová

Jóga je cestou k sobě, ke štěstí, radosti a spokojenosti. Mne jóga oslovila již před mnoha lety a díky józe jsem lépe porozuměla mému tělu, naučila se pracovat s myslí, dechem a také relaxovat. V józe je stále co objevovat a zdokonalovat, naučila jsem se lépe naslouchat, objevovat můj vnitřní prostor a hledat možnosti a cesty k otevření navyklých vzorců chování. Ze všech různých stylů jógy, které jsem v minulosti cvičila, se mi svým charakterem stala nejbližší hathajóga…

Ze zdravotních důvodů má Hanka na chvíli pauzu. Věříme, že jakmile jí to zdravotní stav dovolí, uvidíte se s ní opět na jógamatkách.

Michaela Pötschová

Jóga mi již při první lekci ukázala své nekonečné možnosti a téměř okamžitě se stala každode
nní součástí mého života. Je pro mě motivací v rozvoji fyzické kondice, flexibility, trpělivosti i poznání svého vnitřního „já“. Každý den mě naplňuje novou energií, pohodou, pročistí tělo i mysl.

 

Radka Houserová

Mojí životní energií se stala jóga a běh. Dříve jsem tyto dvě cesty nespojovala, ale potom co jsem začala jógu více praktikovat, jsem zjistila, jak se vzájemně prolínají. Díky józe poznávám své tělo, uvědomuji si svůj dech a postupně odbourávám svalové disbalance, zlepšuji flexibilitu těla a nacházím vnitřní rovnováhu.

 

Denisa Bláhová
Jógu a její tělesné i relaxační techniky jsem objevila navysoké škole.
Lektorovala jsme v té době moderní aerobic a strečink a viděla účinky jógy na sobě i lidech v tělocvičnách. Zaujala mne hlavně hlo ubka a pomalý pohyb v józe, který umí způsobit velké věci. Po letech náročných zaměstnání jsem na sobě poznala efekt dlouhodobého stresu. K józe jsme se vrátila pomalu a důkladně. Rozhýbala sebe, sboje, tělo a tím svůj život úplně jinak. Věnuji se aktuálně jemnější Hatha flow józe, jemné józe pro zdravá záda, ráda cvičím se seniory. Je radost vidět na lekcích uvolnění a rozzářené oči.

Petra Nejeschlebová

Jóga je pro mě cesta, jak být skrze své tělo blíže své podstatě.S jógou se „potkávám“ v různých formách již dvacet let a je to opravdu hodně proměnlivá cesta. Nejprve jsem jejím prostřednictvím usilovala o pevné tělo a hledala v ní dynamiku. Časem jsem přešla od těla blíže k sobě a od rychlejších forem našla svůj střed v podobě hatha jógy. Dává mi možnost být vědomě ve svém těle a umožňuje mi navnímat účinky jednotlivých pozic. Moje úsilí je nyní spíše uvnitř a snažím se hledat rovnováhu.

 

Ilona Čtvrtečková:

Na své první lekci powerjógy jsem se ocitla vlastně tak trochu omylem, ale už v prvních minutách jsem jí úplně propadla. Od té doby se jóga stala mým novým životní
m stylem, mojí inspirací. Dává mi sílu, klid, vyrovnanost a optimismus – jóga je moje cesta, jóga je můj život.

Momentálně na mateřské dovolené.

 

Simona Adamová 

Jóga mě vždy nabije energií, dobrou náladou, protáhne i posílí moje tělo. Dodává mi klid, pomáhá obrátit pozornost k sobě samé. Umožní mi se na chvíli zastavit, získat nadhled, drží mě v kondici. Jóga mi dává vše, co momentálně hledám a potřebuji, je to cesta, na které se cítím dobře… Pojďte se na tuto cestu vydat společně se mnou. Budu se na Vás těšit na svých hodinách.

Momentálně na mateřské dovolené.

 

Veronika Tománková

Jóga je pro mě navázáním vztahu s esencí života a její energie, která nás učí naslouchání a vnímání celého těla a dává nám prostor plného prožití každého momentu právě teď, jak s pokorou a láskou k sobě samotné, tak k okolnímu světu. Jóga je krásný nástroj jak dodat tělu pružnost, vitalitu, sílu, lehkost, rovnováhu, zatímco povznáší lidského ducha a dovoluje mu růst mimo meze. Jóga je pro všechny. Je mi radostí se podělit s ostatními o blahodárné účinky jógové praxe a vytvořit v lekcích inspirující, uklidňující a bezpečné prostředí.

Momentálně na mateřské dovolené.