Lektorky

Náš tým je plný lektorek s vášní pro jógu. Každá z nás do lekce vnáší kus sebe a tím dělá lekci jedinečnou. Vyzkoušejte si lekce s různými lektorkami a objevte přístup, který vyhovuje právě Vám.

Michaela Brodská: 

Jóga mi změnila život. Stala se pro mě životní cestou a nalezením sebe sama. Miluji jógu pro její hravost, kombinaci fyzické aktivity a relaxace. Díky ní se udržuji v kondici. Přináší mi radost, plno energie, svobodu, pohodu a uklidňuje mou mysl. Jóga je pro mě dar a mám radost, že mám možnost se o něj podělit s ostatními. Józe se věnuji již deset let.

Lenka Kašparová

Do jógového světa jsem poprvé vstoupila v roce 2008. Jako bývalou tanečnici mě k józe přivedly namáhané kyčelní klouby a páteř. O nějaké ty roky později mi jóga dokázala pomoci srovnat svalové dysbalance v oblasti pánve a posílit svaly pánevního dna po dvou porodech. Jóga mne naplňuje radostí  harmonií.

Při pravidelném cvičení posílí tělo, přeučí vadné pohybové stereotypy. Jóga “dělá dobře” tělu, mysli i duši – proto ji cvičím a miluji.

Iva Jechová

Na józe se mi moc líbi to, že respektuje možnosti každého jednotlivce. Není to závod, je to cesta a my sjme jejím tvůrcem. Soupeřem i spoluhráčem jsme si na jógamatce jen my sami. Pro mě je je jóga spojení příjemného pohybu se zklidněním a relaxací. Na hodinách posílím svaly celého těla,protáhnu ztuhlá záda a krásně si
vyčistím hlavu. Jako bonus se potkám se skvělými lidmi a to mě moc baví.

Hana Jakoubová

Jóga je cestou k sobě, ke štěstí, radosti a spokojenosti. Mne jóga oslovila již před mnoha lety a díky józe jsem lépe porozuměla mému tělu, naučila se pracovat s myslí, dechem a také relaxovat. V józe je stále co objevovat a zdokonalovat, naučila jsem se lépe naslouchat, objevovat můj vnitřní prostor a hledat možnosti a cesty k otevření navyklých vzorců chování. Ze všech různých stylů jógy, které jsem v minulosti cvičila, se mi svým charakterem stala nejbližší hathajóga…

Ze zdravotních důvodů má Hanka na chvíli pauzu. Věříme, že jakmile jí to zdravotní stav dovolí, uvidíte se s ní opět na jógamatkách.

Michaela Pötschová

Jóga mi již při první lekci ukázala své nekonečné možnosti a téměř okamžitě se stala každode
nní součástí mého života. Je pro mě motivací v rozvoji fyzické kondice, flexibility, trpělivosti i poznání svého vnitřního „já“. Každý den mě naplňuje novou energií, pohodou, pročistí tělo i mysl.

Radka Houserová

Mojí životní energií se stala jóga a běh. Dříve jsem tyto dvě cesty nespojovala, ale potom co jsem začala jógu více praktikovat, jsem zjistila, jak se vzájemně prolínají. Díky józe poznávám své tělo, uvědomuji si svůj dech a postupně odbourávám svalové disbalance, zlepšuji flexibilitu těla a nacházím vnitřní rovnováhu.

 

Petra Nejeschlebová

Jóga je pro mě cesta, jak být skrze své tělo blíže své podstatě. S jógou se „potkávám“ v různých formách již dvacet let a je to opravdu hodně proměnlivá cesta. Nejprve jsem jejím prostřednictvím usilovala o pevné tělo a hledala v ní dynamiku. Časem jsem přešla od těla blíže k sobě a od rychlejších forem našla svůj střed v podobě hatha jógy. Dává mi možnost být vědomě ve svém těle a umožňuje mi navnímat účinky jednotlivých pozic. Moje úsilí je nyní spíše uvnitř a snažím se hledat rovnováhu.

Denisa Bláhová 

Jógu a její tělesné i relaxační techniky jsem objevila navysoké škole. Lektorovala jsem v té době moderní aerobic a strečink a viděla účinky jógy na sobě i lidech v tělocvičnách. Zaujala mne hlavně hloubka a pomalý pohyb v józe, který umí způsobit velké věci. Po letech náročných zaměstnání jsem na sobě poznala efekt dlouhodobého stresu. K józe jsme se vrátila pomalu a důkladně. Rozhýbala sebe, sboje, tělo a tím svůj život úplně jinak. Věnuji se aktuálně jemnější Hatha flow józe, jemné józe pro zdravá záda, ráda cvičím se seniory. Je radost vidět na lekcích uvolnění a rozzářené oči

Petra Pavienská
Jsem průvodkyně a učitelka OSOBNÍHO ROZVOJE. Světlonoška na cestě do nitra, zpět sama k sobě. Letité zkušenosti, vytrvalá práce sama se sebou a hledání odpovědí mě přivedly k darům intuitivních vhledů, napojení a schopnostem léčit duši.

Martina Michalová
Jógu dělám celý svůj život. Jako dítě jsem byla hyperaktivní a jóga mi pomohla se zklidnit. Když mi bylo 22 přestěhovala jsem se do Kanady a jako každá změna, i tato byla velmi těžká. Jóga mi pomohla najit klid, pohodu a komunitu. Potkala jsem zde svoji ucitelku – mentorku, Christinu Raskin, která mi svým jemným vedením, plným porozumění a neodsuzování změnila život.

Momentálně na mateřské dovolené.

Ilona Čtvrtečková:

Na své první lekci powerjógy jsem se ocitla vlastně tak trochu omylem, ale už v prvních minutách jsem jí úplně propadla. Od té doby se jóga stala mým novým životní
m stylem, mojí inspirací. Dává mi sílu, klid, vyrovnanost a optimismus – jóga je moje cesta, jóga je můj život.

Momentálně na mateřské dovolené.

Simona Adamová 

Jóga mě vždy nabije energií, dobrou náladou, protáhne i posílí moje tělo. Dodává mi klid, pomáhá
obrátit pozornost k sobě samé. Umožní mi se na chvíli zastavit, získat nadhled, drží mě v kondici. Jóga mi dává vše, co momentálně hledám a potřebuji, je to cesta, na které se cítím dobře… Pojďte se na tuto cestu vydat společně se mnou. Budu se na Vás těšit na svých hodinách.

Momentálně na mateřské dovolené.