Květnové YINové plynutí 17.5.2019

Pomalu přibývá krásných slunných a teplých dní. V přírodě všechno kvete a plně žije a v nás se postupně začíná probouzet element ohně. K tomuto prvku se váže emoce radosti, snění a bezstarostnosti. Oheň jiskří a podporuje nadšení, pohyb, kreativitu, touhu po dobrodružství. Květen je měsícem lásky, která živí naše srdce a jeho párovým orgánem je tenké střevo. Proto se na ně zaměříme. Účinky jinové praxe budou umocněny přírodními esenciálními oleji, které nám pomohou jít v naší praxi hlouběji. Zastavte se, načerpejte novou energii. Vydržet v nehybnosti je výzva pro celé tělo i mysl! Lekcí vás provede Míša.

Kdy: pátek, 17. května 2019
Čas: 18:45 – 20:45
Cena: 250 Kč

A co je vlastně YIN jóga?
Na rozdíl od powerjógy či dalších dynamických forem jógy se jedná o klidný, pomalý styl jógy. Jednotlivé ásány se drží poměrně delší dobu (většinou od 3 min déle) v uvolněné poloze, abychom mohli zacílit na pojivové tkáně těla – šlachy, fascie a vazy. Praktikováním YIN jógy se zvýší vaše pružnost a pohyblivost kloubů, sníží se hladina stresu ve vašem těle, zlepší se vaše výdrž a zvýší se váš celkový pocit pohody. Pomůže přeladit se z vnějšího světa do nitra, spojit se se srdcem, s přítomným okamžikem a napojit se na proud vnitřní samoléčebné energie. Používání esenciálních olejů dokáže tyto prožitky ještě zintenzivnit. YIN jóga nás učí věci přijímat a nechat plynout. Je to skvělý doplněk k dynamickým druhům jógy, vhodné pro všechny.

Podmínky rezervace:
Počet míst je omezen! Rezervujte si své místo včas na info@mbjoga.cz. Rezervace je platná po uhrazení částky 250Kč buď převodem na účet 670100-2215174867/6210 (jako VS uveďte 17052019 a do poznámky uveďte Vaše jméno a přijmení) nebo hotově ve studiu v době veřejných lekcí dle našeho rozvrhu. V případě storna se uhrazená částka nevrací, výměna za jinou osobu je možná.