Jóga nidra

V dnešní době pořád za něčím spěcháme. A v té rychlosti a koloběhu často nezbývá čas na odpočinek. Přitom bez dobitých baterek nemůžeme naplno využívat svého potenciálu. Navíc mentální zdraví je stejně důležité jako to fyzické. Pojďte společně udělat mentální hygienu.

Dovolte si uvolnění a zastavení se. Je to volba, kterou každý z nás máme. Uvědomme si, že i relaxace je důležitou součástí obnovování mentální i fyzické energie a dobrého výkonu. Objevte v sobě svoji vnitřní sílu. Zažijte na vlastní kůži benefity jógy nidry, prostředku pro péči o sebe sama i pro cestu seberozvoje.

V úvodní části lekce se budeme věnovat práci s dechem a energií. Postupně lekce přejde v hlubokou relaxaci – praxi jóga nidry (jógový spánek), kdy vědomě projdete úrovní fyzickou, energetickou, smyslovou a emocionální směrem dovnitř sebe sama. Tím obnovíte svou energii a sílu.

Jóga nidra je vědomý stav mezi spánkem a bdělým stavem, kdy dochází k pronikání do podvědomé a nevědomé myslí a jejímu pročištění od napětí.