Jak se připojit na ONLINE lekci

Online lekce probíhají přes aplikaci ZOOM, kterou si je třeba předem stáhnout (aplikace je zdarma) do zařízení přes, které se budete na lekce připojovat. Aplikaci ZOOM si můžete stáhnout zde.

Jedná se o online lekci, tedy uvidíme se a uslyšíme společně právě v tuhle danou chvíli, na dálku. Není to dopředu vytvořená nahrávka profesionálem, ale jedná se o přenos přes aplikaci ZOOM, která je určena pro meetingy či telekonference aj. Kvalita přenosu obrazu a zvuku závisí nejenom na naší technice, přes kterou vysíláme, na aplikaci ZOOM, ale rovněž na technice u vás doma přes kterou přenos přijímáte. Doporučujeme vyzkoušet na jakém přístroji je u vás kvalita nejlepší (mobil, tablet, počítač).

Rezervace na online lekce probíhají přes rezervační systém našeho studia, který najdete zde. 30 minut před začátkem lekce bude uzavřen vstup do rezervačního systému a všem přihlášeným bude cca 10 minut před začátkem lekce zaslán link, přes který se budete moci připojit. Pokud by nefungoval link, v e-mailu bude i ID meetingu a heslo.

A tak se dostanete se do virtuálního studia. Můžete si zapnout zvuk a kameru na vašem zařízení, aby vás lektorka slyšela a viděla. Určitě to zvládne každý.