Dlouhá lekce YIN jógy – vděčnost

YINová jóga nám pomáhá obrátit pozornost dovnitř, přeladit se z vnějšího světa do svého nitra, spojit se se svým srdcem a s přítomným okamžikem. Tentokrát na téma VDĚČNOST…. vděčnost za vše v našem životě, za to dobré, i za to, co se nám mnohdy zdá nepříjemné či bolestné.

Jaké by to bylo se na chvíli zastavit a dopřát si čas jen sami pro sebe, zrelaxovat celé tělo i mysl a oddat se kouzlu YINového plynutí?

KDY: pátek, 21.1.2022
ČAS: 18:30 – 20:30
CENA: 340 Kč (lze čerpat z kreditu 300,-)

Pomůcky – bolstery, pásky, bločky jsou k dispozii ve studiu. S sebou potřebujete vlastní podložku, deku a pohodlné oblečení umožňující pohyb.

A co je vlastně YIN jóga?

Na rozdíl od powerjógy či dalších dynamických forem jógy se jedná o klidný, pomalý styl jógy. Jednotlivé ásány se drží poměrně delší dobu (většinou od 3 min déle) v uvolněné poloze, abychom mohli zacílit na pojivové tkáně těla – šlachy, fascie a vazy. Praktikováním YIN jógy se zvýší vaše pružnost a pohyblivost kloubů, sníží se hladina stresu ve vašem těle, zlepší se vaše výdrž a zvýší se váš celkový pocit pohody. Pomůže přeladit se z vnějšího světa do nitra, spojit se se srdcem, s přítomným okamžikem a napojit se na proud vnitřní samoléčebné energie. Používání esenciálních olejů dokáže tyto prožitky ještě zintenzivnit. YIN jóga nás učí věci přijímat a nechat plynout. Je to skvělý doplněk k dynamickým druhům jógy, vhodné pro všechny.

PODMÍNKY REZERVACE:
Počet míst je omezen! Rezervujte si své místo včas přes rezervační systém, který najdete na www.mbjoga.cz.