Červencová aroma YIN jóga 11.7.2019

Léto je v plném proudu! Vysoké teploty, vášeň, slunce a smích. To vše k létu patří společně s elementem ohně, který může zažehnout silné emoce a to radost i hněv. Dopřejte si odpočinek a čas na sebe sama. Tato lekce je jedinečnou příležitostí se přiblížit zase o kousek víc svému nitru. Doba vybízí k tomu zpomalit, zklidnit a prozkoumat. Účinky jinové praxe budou umocněny přírodními esenciálními oleji. Těší se na vás Míša.

Kdy: čtvrtek, 11.7.2019
Čas: 18:45 – 20:45
Cena: 250 Kč

A co je vlastně YIN jóga?
Na rozdíl od powerjógy či dalších dynamických forem jógy se jedná o klidný, pomalý styl jógy. Jednotlivé ásány se drží poměrně delší dobu (většinou od 3 min déle) v uvolněné poloze, abychom mohli zacílit na pojivové tkáně těla – šlachy, fascie a vazy. Praktikováním YIN jógy se zvýší vaše pružnost a pohyblivost kloubů, sníží se hladina stresu ve vašem těle, zlepší se vaše výdrž a zvýší se váš celkový pocit pohody. Pomůže přeladit se z vnějšího světa do nitra, spojit se se srdcem, s přítomným okamžikem a napojit se na proud vnitřní samoléčebné energie. Používání esenciálních olejů dokáže tyto prožitky ještě zintenzivnit. YIN jóga nás učí věci přijímat a nechat plynout. Je to skvělý doplněk k dynamickým druhům jógy, vhodné pro všechny.

Podmínky rezervace:
Počet míst je omezen! Rezervujte si své místo včas přes rezervační systém, který najdete na www.mbjoga.cz. Pozor, rezervace je platná až po uhrazení částky 250 Kč buď převodem na účet 670100-2215174867/6210 (jako VS uveďte 11072019 a do poznámky uveďte Vaše jméno a přijmení) nebo hotově ve studiu v době veřejných lekcí dle našeho rozvrhu. V případě storna se uhrazená částka nevrací, výměna za jinou osobu je možná.