Babí léto v Hlavici 6.-8.9.2019

Milí jogíni, srdečně vás zveme na intenzivní jógování v bývalé selské usedlosti v Podještědí uprostřed krásné krajiny s plně vybaveným sálem na jógu. Hlavice je místo, kde se na chvíli můžete zastavit…Napište si do svých diářů 6.-8.9.2019!

V období babího léta sklízíme ůrodu, co jsme na jaře zaseli a o co jsme v létě pečovali. Symbolizuje jistotu a bezpečí. Všeho je dostatek, a tak můžeme slavit, propojovat se, sdílet, hodovat a užívat si krásy přítomného okamžiku.

Je to období obzvláště doporučované pro praxi jógy, hlubší očistu těla a mysli i pro obracení pozornosti dovnitř. Udělejte si čas sami na sebe. Pojeďte se s námi připravit fyzicky i psychicky na příchod šedivých a deštivých podzimních dní. Načerpejte novou energii, zrelaxujte celé tělo i mysl a poznejte nové přátele. Pozor, k zajištění vašeho komfortu a pohodlí je kapacita omezená. Víkendem vás provede naše lektorka Míša.

Termín: 6.-8.9.2019
Místo: Dům jógy v Hlavici

8 lekcí (40 – 120 min) jemná jóga, powerjóga, vinyása, yin jóga, restorativní jóga, pránájáma, meditace, relaxace, workshop
Plná penze – vegetariánská strava (2x večeře, 2x snídaně, 2x oběd)
Ubytování v 4 – 6 lůžkových pokojích. Možnost pokoje pro dva za příplatek.

Babí léto v Hlavici 2019

Bližší informace žádejte na info@mbjoga.cz.