Babí léto v Hlavici

Naši milí, srdečně vás zveme na víkend plný jógy v naší milované Hlavici, bývalé selské usedlosti v Podještědí na samotě uprostřed krásné krajiny. Je to místo, kde se na chvíli můžete zastavit jen sami se sebou. Co si zaplánujete na 11.-13.9.2020 do svého diáře vy?

V období babího léta sklízíme ůrodu, co jsme na jaře zaseli a o co jsme v létě pečovali. Symbolizuje jistotu a bezpečí. Všeho je dostatek, a tak můžeme slavit, propojovat se, sdílet, hodovat a užívat si krásy přítomného okamžiku.

Je to období obzvláště doporučované pro praxi jógy, hlubší očistu těla a mysli i pro obracení pozornosti dovnitř. Jaké by to bylo, dopřát si čas jen sami pro sebe a vydat se s námi do tohoto kouzelného místa? Připravit se fyzicky i psychicky na příchod šedivých a deštivých podzimních dní? Načerpat novou energii, zrelaxovat celé tělo i mysl a poznat nové přátele? Víkendem vás provede naše lektorka Míša.

Termín: 11.-13.9.2020
Místo: Dům jógy v Hlavici
Využijte ceny early bird do 22.7.2020!

8 lekcí (30 – 120 min) jemná jóga, powerjóga, vinyása, yin jóga, restorativní jóga, pránájáma, meditace, jóga nidra, relaxace s Míšou a pozvání přijal i host Michal Raurer!
Plná penze – domácí vegetariánská strava (2x večeře, 2x snídaně, 2x oběd)
Ubytování v 4 – 6 lůžkových pokojích. Možnost pokoje pro dva za příplatek.

Bližší informace žádejte na info@mbjoga.cz.