Aromaterapeutická jógová dílna 8.12.2019

Voňavá cesta k sobě…

Co se pod tím skrývá?
Vytvořily jsme pro vás unikátní koncept spojující tématicky zaměřenou jógovou praxi s Míšou Brodskou a tvůrčí aroma dílnu s Denisou Bláhovou.

Nejprve vás čeká 75 minutová lekce v jemném plynutí včetně meditace a relaxace. Jógová sekvence bude zaměřená na tlusté střevo, které může být v tomto období oslabené. Příroda odkládá svůj barevný kabát a my se zamýšlíme nad tím, co je v životě podstatné, zda se dokážeme rozloučit, odloučit a opustit i to, co pro nás dříve bylo důležité. Pocity spojené s elementem kovu, který v tomhle období panuje a které se mohou projevit jsou smutek, trápení a osamělost. Náš pohled se obrací dovnitř. V zrcadlení kovu se tělo mění a podzim života v něm zanechává své stopy. Kov nás přivádí k soustředění na to, co považujeme v životě za podstatné a důležité.

V druhé 60 minutové části je pro vás připravena aroma dílna, kde si namícháte si svůj vlastní parfém, nebo pleťový olej. Společně s Denisou Bláhovou budeme intuitivně tvořit, zaměříme se na více praxe a méně teorie. Povíme si něco o aromaterapii a jejím působení na tělo i duši v tomto ročním období. Každý z nás je jiný. Někdo potřebuje před zimou zklidnit, jiný posílit tvůrčí energii, další vyladit zažívání či doplnit výživu tělu, jiný utřídit myšlenky a koncentrovat se. Každý z vás si odnese olej namíchaný na míru jen a jen pro něj, jím samotným a taky malý dárek a plno informací k tomu.

Pracovat budeme se surovinami české firmy Nobilis Tilia, vyrábějící unikátní aromaterapeutickou kosmetiku.

Kapacita omezena 10 osob!

Moc se na vás těšíme.

Míša a Denisa

Harmonogram:

09:00 – 10:15 jógová sekvence s Míšou Brodskou
10:30 – 11:30 tvůrčí voňavá dílna s Denisou Bláhovou

Cena 590 Kč včetně materiálu.

Podmínky rezervace:

Počet míst je omezen! Rezervujte si své místo včas na info@mbjoga.cz. Pozor, rezervace je platná až po uhrazení částky 590 Kč buď převodem na účet 670100-2215174867/6210 (jako VS uveďte 8122019 a do poznámky uveďte Vaše jméno a přijmení) nebo hotově ve studiu v době veřejných lekcí dle našeho rozvrhu. V případě storna se uhrazená částka nevrací, výměna za jinou osobu je možná.