Aromaterapeutická jógová dílna 15.9.2019

Voňavá cesta k sobě…

Co se pod tím skrývá?

Vytvořily jsme pro vás unikátní koncept spojující  tématicky zaměřenou jógovou praxi s Míšou Brodskou a tvůrčí aroma dílnu s Denisou Bláhovou.

Nejprve vás čeká 75 minutová lekce v jemném plynutí včetně meditace a relaxace. Jógová sekvence bude zaměřená na orgány sleziny a žaludku, které mohou v tomto období být oslabené. Během babího léta vládne životu element země, který se projevuje ve všem živém a proměnlivém. Transformuje, ladí se a spojuje vše, co je ještě odděleno či v nerovnováze. Je to čas uzemnění a dozrávání a my sklízíme, co jsme zaseli.

V druhé 60 minutové části je pro vás připravena aroma dílna, kde si namícháte si svůj vlastní tělový či pleťový olej. Společně s Denisou Bláhovou budeme intuitivně tvořit, zaměříme se na více praxe a méně teorie. Povíme si něco o aromaterapii a jejím působení na tělo i duši v období babího léta. Každý z nás je jiný. Někdo potřebuje po létě zchladit, jiný vyladit zažívání či doplnit energii sleziny, další utřídit myšlenky a vykročit po létě novým směrem. Každý z vás si odnese olej namíchaný na míru jen a jen pro něj, jím samotným a taky něco navíc.

Pracovat budeme se surovinami české firmy Nobilis Tilia,  vyrábějící unikátní aromaterapeutickou kosmetiku.

Kapacita omezena 10 osob!

Moc se na vás těšíme.

Míša a Denisa

Harmonogram:

09:00 – 10:15 jógová sekvence s Míšou Brodskou
10:30 – 11:30 tvůrčí voňavá dílna s Denisou Bláhovou

Cena 590 Kč včetně materiálu.

Podmínky rezervace:

Počet míst je omezen! Rezervujte si své místo včas na info@mbjoga.cz. Pozor, rezervace je platná až po uhrazení částky 590 Kč buď převodem na účet 670100-2215174867/6210 (jako VS uveďte 15092019 a do poznámky uveďte Vaše jméno a přijmení) nebo hotově ve studiu v době veřejných lekcí dle našeho rozvrhu. V případě storna se uhrazená částka nevrací, výměna za jinou osobu je možná.