Aroma YIN jóga – element vody 4.12.2018

Venku už poletují první sněhové vločky a zima se hlásí o své slovo. Je to období největšího klidu, hluboké yin. Vládne element vody, který nám přináší obnovu a pomáhá zpomalit hektické tempo života. Zastavte se, nadechněte, uvolněte a užijte si ten příjemný pocit proudění energie “čchi” skrze vaše tělo. Odbourejte stres, napětí i negativní emoce a nalaďte se příjemně na zimu. Vyzkoušejte praxi YIN jógy.

Účinky jinové praxe budou umocněny přírodními esenciálními oleji, které nám pomohou jít v naší praxi hlouběji.
Těší se na vás Míša.

Kdy: úterý 4.12.2018
Čas: 18:45 – 20:45
Cena: 250 Kč

A co je vlastně YIN jóga?
Na rozdíl od powerjógy či dalších dynamických forem jógy se jedná o klidný, pomalý styl jógy. Jednotlivé ásány se drží poměrně delší dobu (většinou od 3 min déle) v uvolněné poloze, abychom mohli zacílit na pojivové tkáně těla – šlachy, fascie a vazy. Praktikováním YIN jógy se zvýší vaše pružnost a pohyblivost kloubů, sníží se hladina stresu ve vašem těle, zlepší se vaše výdrž a zvýší se váš celkový pocit pohody. Pomůže přeladit se z vnějšího světa do nitra, spojit se se srdcem, s přítomným okamžikem a napojit se na proud vnitřní samoléčebné energie. Používání esenciálních olejů dokáže tyto prožitky ještě zintenzivnit. YIN jóga nás učí věci přijímat a nechat plynout. Je to skvělý doplněk k dynamickým druhům jógy, vhodné pro všechny.

Podmínky rezervace:
Počet míst je omezen! Rezervujte si své místo včas přes rezervační systém, který najdete na www.mbjoga.cz. Rezervace je platná až po uhrazení částky 250 Kč buď převodem na účet 670100-2215174867/6210 (jako VS uveďte 04122018 a do poznámky uveďte Vaše jméno a přijmení) nebo hotově ve studiu v době veřejných lekcí dle našeho rozvrhu. V případě storna se uhrazená částka nevrací, výměna za jinou osobu je možná.