Aroma YIN jóga – element kovu 27.10.2019

Podzim je tu v plné síle. Chladná rána i večery postupně přejdou v chladno po celý den. Panuje element KOVU, který se v těle projevuje skrze plíce a tlusté střevo, jejichž úkolem je výměna energie s okolním světem a vytváření rovnováhy mezi přijímáním a dáváním. Kov nás přivádí k soustředění na to, co považujeme v životě za podstatné a důležité.
Zpomalte, udělejte si čas pro sebe a dopřejte hlubokou relaxaci celému tělu i mysli. Naladíme se společně na element kovu. Účinky jinové praxe budou umocněny hudbou i přírodními esenciálními oleji, které nám pomohou jít v naší praxi hlouběji. Těší se na vás Míša.

Kdy: neděle 27.10.2019
Čas: 18:45 – 20:45
Cena: 250 Kč

A co je vlastně YIN jóga?
Na rozdíl od powerjógy či dalších dynamických forem jógy se jedná o klidný, pomalý styl jógy. Jednotlivé ásány se drží poměrně delší dobu (většinou od 3 min déle) v uvolněné poloze, abychom mohli zacílit na pojivové tkáně těla – šlachy, fascie a vazy. Praktikováním YIN jógy se zvýší vaše pružnost a pohyblivost kloubů, sníží se hladina stresu ve vašem těle, zlepší se vaše výdrž a zvýší se váš celkový pocit pohody. Pomůže přeladit se z vnějšího světa do nitra, spojit se se srdcem, s přítomným okamžikem a napojit se na proud vnitřní samoléčebné energie. Používání esenciálních olejů dokáže tyto prožitky ještě zintenzivnit. YIN jóga nás učí věci přijímat a nechat plynout. Je to skvělý doplněk k dynamickým druhům jógy, vhodné pro všechny.

PODMÍNKY REZERVACE:
Počet míst je omezen! Rezervujte si své místo včas přes rezervační systém, který najdete na www.mbjoga.cz. Rezervace je platná až po uhrazení částky 250 Kč buď převodem na účet 670100-2215174867/6210 (jako VS uveďte 27102019 a do poznámky uveďte Vaše jméno a přijmení)nebo hotově ve studiu v době veřejných lekcí dle našeho rozvrhu. V případě storna se uhrazená částka nevrací, výměna za jinou osobu je možná.